Shenzhen ATA Technology Co., Ltd

specjalizuje się w produktach LED!

Dom

Shenzhen ATA Technology Co., Ltd

Im Online Czat teraz

Shenzhen ATA Technology Co., Ltd

1
Shenzhen ATA Technology Co., Ltd
1

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : ATA
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000
Rok założenia : 2014
pc Export : < 10%

Założona w 2014 r. Firma ATA specjalizuje się w badaniach, rozwoju, inżynierii i marketingu produktów LED , takich jak panele LED, lampy LED, taśmy LED, oświetlenie przemysłowe LED i oświetlenie ledowe. Zajmuje 10 000 metrów kwadratowych, 200-300 pracowników. Wysoce wyszkoleni operatorzy zapewniają, że produkty są w 100% dobrej jakości. Profesjonalna sprzedaż w każdej chwili umożliwia klientom kontakt. Dzięki dobrej jakości i doskonałej obsłudze po sprzedaży ATA cieszy się wysoką renomą w branży LED!
ATA koncentruje się na kontroli jakości, wszystkie produkty ściśle starzeją się, a kontrola 100%. Personel QC sprawdza cały proces produkcji, aby zapewnić, że jakość naszych produktów spełnia wymagania. Używamy zaawansowanych testerów temperatury, testerów luminancji i przyrządów fotoelektrycznych do przeprowadzania rygorystycznych testów, takich jak wytrzymałość napięciowa, odporność na wstrząsy i testy mgły solnej. Nasza fabryka posiada certyfikat systemu jakości ISO9001: 2008, wydany przez SGS w 2010 r., I ściśle korzysta z systemu w naszym systemie badawczo-rozwojowym, produkcji linii i po sprzedaży. Wszystkie produkty zatwierdzone przez CE, RoHS, SAA, C-Tick, RCM, CB, FCC, PSE, CCC, ETL, TUV-GS, TUV-mark, VDE, ERP, UL, cUL, DLC. Wszystkie nasze certyfikowane produkty są objęte gwarancją 3-5 lat.

Zanim uruchomimy fabrykę, mamy doświadczenie w marketingu międzynarodowym od sześciu lat. Nasze produkty eksportowano na cały świat. Najwcześniejszym rynkiem jest Japonia, Wielka Brytania, USA, Niemcy, Holandia, Hiszpania, Szwajcaria. Wykonujemy wiele projektów w Ameryce Wschodniej, Ameryce Środkowej, Ameryce Zachodniej, Ameryce Północnej. Europa Hiszpania, Francja, Szwajcaria, Holandia. Azja, np. Japonia, Tajwan. Bliski Wschód Dubaj. Chiny, takie jak Chiny Środkowe, Chiny Południowe, Chiny północne, Chiny północno-zachodnie, Chiny północno-wschodnie, Chiny południowo-zachodnie.

Uczciwość, jakość i obsługa są na pierwszym miejscu, co pomogło nam zdobyć duży rynek. Jesteśmy przekonani, że tylko szczerość może sprawić, że współpraca będzie długotrwała. Chodź, skontaktuj się z nami, możesz uzyskać najwięcej korzyści z naszego niezawodnego systemu zarządzania, stabilnej jakości, konkurencyjnych cen, doskonałych usług i profesjonalnej porady tutaj. Jesteśmy pewni, że będziemy mieli dobre relacje współpracy i zrobimy wspaniałą przyszłość dla obu parytetów!

Szczegóły kontaktu
Shenzhen ATA Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Peony Jin

Tel: 86-755-23423379

Faks: 86-755-23423378

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)